Formularz zwrotu / wymiany

Zwroty towaru

Przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.
Od umowy możesz odstąpić, poprzez formularz zwrotu dostępny poniżej lub składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@prosport24.pl

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. 11 Listopada 7/3, 14-100 Ostróda , od umowy możesz odstąpić w terminie 30 dni bez podania przyczyny termin ten liczy się od dnia wydania rzeczy.

Produkt możesz również odesłać korzystając z usługi Wygodne Zwroty

 

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 Produkt należy odesłać na adres sklepu. Koszty dostarczenia zwracanego produktu ponosi Klient. Sklep nie przyjmuje paczek odesłanych za pobraniem oraz paczek odesłanych do paczkomatów.  

 Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Karton nieoklejony taśmą klejącą.

Zwracany towar nie może mieć żadnych śladów użytkowania! Inaczej zostanie od zwracanej kwoty zostanie odliczona kwota odpowiednia do stanu zużycia produktu.


Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl