Zwroty towaru

Prawo odstąpienia od umowy

 
1. Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego może odstąpić od zawartej umowy w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi- od dnia jej zawarcia. 
2. Do zachowania powyższego terminu wystarczy odesłać towar z oświadczeniem woli przed jego upływem. 
3. W razie odstąpienia od umowy strony zobowiązane są do zwrotu tego co świadczyły w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot towaru przez Klienta będącego konsumentem powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Produkt należy odesłać na adres sklepu. Koszty dostarczenia zwracanego produktu ponosi Klient. Sklep nie przyjmuje paczek odesłanych za pobraniem. 
4. Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. ZNACZY: KARTON  NIEOKLEJONY TAŚMĄ KLEJĄCĄ!
5. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, POD WARUNKIEM odesłania towaru z paragonem (fakturą) i wypełnionym oświadczeniem.

6. Zwracany towar nie może mieć żadnych śladów użytkowania! Inaczej zostanie od zwracanej kwoty zostanie odliczona kwota odpowiednia do stanu zużycia produktu.

7. ADRES DO ZWROTU:

Prosport Przemysław Szymański

ul. 11 Listopada 7/3 

14-100 Ostróda 

 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl