Buty Zimowe Trekkingowe Męskie 4F ICE CRACKER (FOTSM004 21)
towar niedostępny
Opis
Buty trekkingowe ICE CRACKER z membraną męskie
4FAW22FOTSM004-21S-43
Buty trekkingowe ICE CRACKER z membraną męskie pomogą ci bezpieczenie pokonać długie trasy.
Z wodoodporną membraną NeoDry nie zaskoczą cię zmienne, niesprzyjające warunki pogodowe. Dzięki zastosowaniu odpornej na niskie temperatury podeszwy Vibram® w technologii Arctic Grip z głębokim bieżnikiem poprawi się twoje bezpieczeństwo na śliskich bądź oblodzonych fragmentach trasy.
Uwagę przyciąga także wysoka cholewka, wykonana z odpornego na rozdarcia wzmocnionego nylonu. Jakość cholewki wraz ze wzmocnionym otokiem wykonanym z TPU zwiększają wytrzymałość całej konstrukcji.
Męskie buty trekkingowe ICE CRACKER posiadają także miękko wyściełany kołnierz oraz formowaną wkładkę z pianki EVA, które gwarantują długotrwały komfort na całym dystansie. Za sprawą szerokiego, perforowanego języka o miechowej konstrukcji oraz charakterystycznego wiązania z hakami, całość zapewnia odpowiednie dopasowanie do stopy.
- lekka konstrukcja,
- wiązanie z metalowymi hakami;
- taśma na pięcie ułatwiająca zakładanie obuwia,
- wygodna wkładka z formowanej pianki EVA,
- ochronny otok z TPU zlokalizowany na obwodzie cholewki,
- wysoka cholewka ze wzmocnionego nylonu,
- membrana NeoDry zapewnia wysoki poziom ochrony przed wilgocią,
- amortyzując, formowana ciśnieniowo śródpodeszwa z pianki CM-EVA,
- miechowa konstrukcja języka oraz miękki kołnierz zapewniają komfort,
- odporna na niskie temperatury, podeszwa Vibram Arctic Grip z głębokim bieżnikiem gwarantuje przyczepność na oblodzonych lub zaśnieżonych nawierzchniach (szczególnie na mokrym lodzie).
Opinie o produkcie (0)

